• دوربین کانن EOS-1D X Mark III به زودی معرفی می شود

  بازدید : 158

  نمایندگی کانن - دوربین کانن EOS-1D X Mark III به زودی معرفی می شود 

  کمپانی کانن در تلاش است تا جدیدترین دوربین پرچمدار  خود با نام EOS-1D X Mark III را روانه بازار نماید .


   این دوربین که در رده بالاترین محصولات سری EF کمپانی کانن قرار خواهند گرفت در همه زمینه های سرعت ، کیفیت ، و قدرت و دوام بدنه در رده برترین محصولات کانن قرار خواهد گرفت .


  تا کنون اطلاعات زیادی در رابطه با این دوربین منتشر نشده است اما بر اساس خبر های به دست آمده چنین به نظر می رسد که در این دوربین به روز رسانی های قابل ملاحظه ای صورت پذیرفته است .


  جای شگفتی نخواهد بود که در درون بدنه این دوربین بسیار پیشرفته از یک سنسور CMOS به همراه سیستم اتوفوکوس Dual Pixel AF و یک پردازشگر جدید و پر قدرت استفاده شود .

  نمایندگی کانن

  ترکیب این مجموعه از عوامل نه تنها فایل های JPEG با کیفیتی را ارایه خواهد داد بلکه فایل های RAW 10-bit HEIF با تنالیته رنگ گسترده و بازتولید حالت های رنگ بسیار بزرگتری را نسبت به فایل های JPEG 7 بیت ارایه خواهد داد.


  سطح پوشش اتوفوکوس بر روی سنسور این دوربین حدود 90 درصد در حالت افقی و 100 درصد در وضعیت عمودی خواهد بود . بر روی سنسور اتوفوکوس 525 نقطه قابل انتخاب وجود خواهند داشت .


  رزولوشن سنسور این دوربین هنوز به صورت دقیق اعلام نشده است اما بر اساس اعلام کمپانی کانن این یک دوربین رزولوشن بالاست که از عملکرد بسیار عالی در شرایط کم نور برخوردار خواهد بود .


  نکته جالب در رابطه با این دوربین آن خواهد بود که کانن در طراحی های جدید خود در پی دستیابی به راهی است تا کنترل نقاط اتوفوکوس را بر روی دکمه AF-ON  قرار دهد . تا کنون اطلاعات زیادی در این رابطه منتشر نشده است اما به هر روی این یک فناوری جدید خواهد بود که احتمالا در دوربین کانن EOS-1D X Mark III شاهد آن می باشیم .

  نمایندگی کانن


  از لحاظ سرعت عملکرد , دوربین کانن EOS-1D X Mark III قادر به عکاسی متوالی با سرعت 16 فریم بر ثانیه در زمان عکاسی با ویزور و 20 فریم بر ثانیه به همراه اتوفوکوس در زمان عکاسی با نمای زنده می باشد . همچنین برای این دوربین دو درگاه کارت حافظه CF  تعبیه می شود و قدرت بافر آن نیز به میزان 5 برابر در مقایسه با مدل های قبلی تقویت می شود .


  بر اساس اعلام نظر کمپانی کانن ؛ دوربین EOS-1D X Mark III از قابلیت های بیشتری برای زمان فیلمبرداری برخوردار خواهد گردید . تا کنون اطلاعات چندانی در این رابطه منتشر نشده است اما فوتیج های ویدیویی 10-bit, 4:2:2 تا کیفیت 4K/60p با این دوربین قابل ثبت می باشند . همچنین با قرار گیری پروفایل C-Log ؛ امکانات بیشتری در حالت فیلمبرداری به این دوربین افزوده می شوند .


  برخی از تغییرات جزئی همانند نوردار شدن دکمه های پشتی دوربین ؛لمسی شدن صفحه ال سی دی نیز قبل انتظار می باشند .


  برچسب‌ها :


  دیدگاه شما

  دیدگاه ها

   - هنوز دیدگاهی ثبت نشده است -